Дар вогню

Катерина Соболь

Book Cover: Дар вогню
Частина серії Дарителі
  • Дар вогню
Видання:Тверда обкладинка (Українська)
ISBN: 978-966-429-504-5
Кількість сторінок: 400

Найочікуваніша новина для всіх шанувальників фентезі: в українському перекладі вийшла перша книга «Дар вогню» серії «Дарителі» від К. Соболь, і вона вже доступна для всіх «спраглих» читачів!
Вона занурить вас у світ чарівного королівства, де люди співіснують з дивовижними істотами. Кожен мешканець того краю колись мав певний дар, отриманий від Серця чарів, яке згодом зникло разом з дарами. Через 300 років казкова історія ожила, і перед юнаком Генрі, що має дар вогню, постає нелегке завдання: здолати підступне Зло, знайти Серце чарів та повернути людям дари.

В одному чарівному королівстві, окрім звичайних людей, мешкають дивовижні істоти: дереволюди скриплери, моторошна нічна сторожа, прекрасна крижана королева, лісовий блукалець Благеньке Пальтечко, могутній чарівник Барс та ще чимало чарівного люду. І кожен мешканець того краю колись мав певний дар, отриманий від Серця чарів. Та ось Серце зникло, а з ним щезли й дари... Відтоді спливло триста років, і зненацька історія, що на той час перетворилася на казку, ожила. І перед юнаком Генрі, що має дар вогню, постає нелегке завдання: здолати підступне Зло, знайти Серце чарів та повернути людям дари.

Дата видання:
Видавництво:  Школа
Автор(и):
Жанр(и):
Теґи:

Comments are closed.