Сар-мати. Змова Ери Водолія

Ірен Вітуш

Book Cover: Сар-мати. Змова Ери Водолія
Видання:Палітурка (Українська)
ISBN: 9786177435227
Кількість сторінок: 180

П'ята людська цивілізація на межі знищення. Інопланетні виплодки – Чужоземці (Кащеї) захопили планету Земля і, як ракова пухлина, метастазами зради, воєн, епідемій, голоду і ненависті оплутали її народи.

Врятувати людство від загибелі можуть лише 13 родів, що населяють Європу від Одеру до Волги, які створили унікальний Світ, культуру, зберегли прадавню традицію ПОВАГИ до МАТЕРІ-БЕРЕГИНІ-ОРАНТИ-БОГОРОДИЦІ. Культ Матері, з давніх часів закріплений у Звичаєвому праві українських земель, продовжує жити і сьогодні на фресках Святої Софії, у сакральних мотивах національної вишиванки, у весільних обрядах слов’ян, народних казках, легендах, піснях та прислів’ях.

Нащадки дітей гордої і волелюбної цариці сарматок Аргімпас і величного воїна Олександра Македонського – Тетяна і Максим, спадкоємна жриця Маґура-Анастасія є Воїнами Світла, які очолили боротьбу проти сил Тьми, всякої Нелюді і Нечисті. За підтримки савроматів-творців, що прилетіли з далекого космосу, з сузір'я Андромеди – вони руйнують підлу змову української влади і світового уряду Нечисті щодо перетворення України на ідеологічну платформу знищення людської популяції планети Земля.

Усі слов’янські народи об’єдналися і дали відсіч завойовникам, долаючи жахливі впливи нейролінгвістичних і суггестивних технологій, спротив і збройне протистояння у високих ешелонах влади, продажність і жадібність своїх і чужих керманичів.
Настала Ера Водолія – кінець панування Темряви. У першій битві нової ери – на Майдані Незалежності у лютому 2014 року, ЛЮДИ здобули освячену кров'ю перемогу. Розрубано одвічний вузол Змови проти Бога і Людини – Змови Ери Водолія.
Твій вибір сьогодні – майбутнє твоїх дітей! Стань Воїном Світла! Стань Апостолом Світла!

Дата видання:
Видавництво:  MAXIMA
Автор(и):
Жанр(и):

Leave a Reply

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *