Цикл підліткових жахів. Вони

АвторAillin Ai
Анотація: Вони прийшли на світанку. Якщо ви ніколи їх не бачили, то не зрозумієте, хто вони.

Вони

Вони прийшли на світанок. Якщо ви ніколи їх не бачили, то не зрозумієте, хто вони. Безмовними тінями вони заповнили усі вулиці, й ви не одразу помітите, що усі люди зникли, а їх місця посіли підробки. Ви все ще переконуватимете себе, що ваші друзі вам друзі, а ваша мати – ваша мати. Навіть коли насправді ваша реальність викривиться, ви продовжуватимете вірити у неї, поки не станеться щось ірреальне. Поки котрась із тіней, що до цього прикидалася вашим компаньйоном, не припуститься помилки.

Тоді прийде усвідомлення, що ваша реальність підмінена. Хтось проник у неї, спотворив її, підло і бездушно, нахабно позбавляючи вас відчуття безпечності. Разом із цим усвідомленням прийде злість, адже де ж це чувано, аби хтось посмів керувати вашою дійсністю! Ні! Це виключно ваше право! Ви зупинитеся, роздратовано тупцяючи ногами, і щосили виголосите свій протест.

У мить, коли ви зрозумієте, що це вторгнення, вони скинуть личини.

Вони усі однакові: довге чорне лахміття, витягнуті черепи з порожніми очницями, патлате чорне волосся, що звивається на скальпі, наче зміїне кубло. Одна з них, жінка, подивиться прямо на вас, пронизуючи своїм мороком, і вам видасться, що вона обурена. За те, що ви вперше відкрито протистоїте їй? Здається, так, це уперше. Ви прокричите їй піти геть. Ви репетуватимете їм усім, цим бездушним, як вам здається, тіням, котрі навіюють вам безумовний жах, забиратися геть. І тоді жінка кинеться на вас. Ви відчуєте її важке дихання біля свого вуха. Вони візьмуть вас у кільце, і ви злякаєтеся настільки, що не побачите іншого виходу, окрім негайно прокинутися.

Вони завжди приходять на світанку. Якщо ви ніколи їх не бачили, то не зрозумієте, хто вони – заблукалі душі, посланці чи захисники? Можливо, вони стануть лише тими, ким ви їх вважаєте.

Вони – допоки ви не дали їм імен.

 

Aillin Ai

Aillin Ai

When reality is not for you meet me in Samsara.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *