Про нас

Журнал “Світ Фентезі” — електронний україномовний фензин, присвячений жанру фентезі. Заснований у серпні 2013 року, перший випуск — 11 вересня 2013 року.

Автор ідеї — Вікторія Ваколюк. Заснований адмінами української вк-групи “Світ Фентезі”. Спершу в команді було всього троє, ще Оксана Пронько та Інна Ковалишена, згодом до роботи над журналом долучився Артем Острожинський. Наразі в редакції вісім чоловік, часто до написання матеріалів долучаються інші люди. Завдяки тісній співпраці із літературним об’єднанням “Зоряна Фортеця” й фанатськими об’єднаннями прихильників творчості Толкіна, Ролінґ, Кінга та інших проект швидко розвивається.

Мета журналу — краще познайомити українських читачів із даним піджанром фантастики, популяризувати україномовне фентезі, надати можливість молодим письменникам публікувати твори малої форми і знайти собі читача.

Ми також організовуємо різноманітні літературні й художні конкурси, зустрічі фендому, театральні читання, беремо участь в українських фестивалях фантастики.

Журнал складається із двох блоків: публіцистичного й літературного. У першому новини жанру, рецензії на книги, фільми, ігри, репортажі із літературних заходів та фантастичних фестивалів, інтерв’ю і т.д. Літературний блок містить художні твори, фентезійну прозу й поезію — переважно твори молодих українських авторів, але є й роботи професійних письменників.

Видання розраховане на прихильників жанру фентезі й не має вікових обмежень, майже 80% аудиторії — молодь до 24 років. Наразі в журналу більше тисячі читачів.
Усі публікації на безгонорарній основі і безкоштовні, журнал можна вільно скачати в Інтернеті на сторінках проекту в соціальних мережах, прочитати онлайн на сайті issue.com чи завантажити торентом.

Сторінки журналу:
https://www.facebook.com/TheWorldOfFantasy.info
https://t.me/sf_web_magazine
https://twitter.com/FantasySvit

Всі випуски онлайн:
http://issuu.com/580709

Торент:
http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=55147

4 коментарі до “Про нас

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *