No Image Available

Порожня могила (Агенція “Локвуд і Ко” #5)

- The Empty Grave
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Агенція "Локвуд і Ко"  Автор(и): Джонатан Страуд  Жанри: Міське фентезі, Надприродне та містика, Фентезі  Вікова категорія: Для середнього шкільного віку, Янґ-едалт  Видавець: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-585-254-5  Кількість сторінок: 400  Походження: Англія  Ілюстратор: Іван Сулима  Перекладач: Володимир Панченко  Tags: БудинкиПривиди |  Придбати
 Анотація:

Через п’ять місяців після подій, відомих нам з історії про «Тінь, що крадеться», ми знову приєднуємось до Локвуда, Люсі, Джорджа, Голлі та їхнього нового помічника Квіла Кіпса під час небезпечної нічної пригоди. Вони саме вломилися до повного пасток Мавзолею Фіттес — місця, де поховане тіло легендарної переможниці привидів Маріси Фіттес. Та чи справді воно поховане там?.. Це лише одне з численних запи­тань, на які відповідає п’ята — остання — книга серії «Агенція “Локвуд і К°”». Чи розкриє Локвуд нові таєм­ниці минулого своєї родини перед Люсі? Чи їх обох на­завжди змінить подорож до Іншого Світу? Чи вдасться Пенелопі Фіттес, яка вже неодноразово погрожувала нашим друзям, закрити їхню компанію? Юним агентам доведеться відбивати атаки, спрямовані з обох світів — людського й потойбічного, — перш ніж вони вступлять в останню відчайдушну битву зі своїм найголовнішим ворогом.

Агенти компанії «Локвуд і К°» не зупиняться ні перед чим, щоб відкрити істину, яка стосується Проблеми, і їхні пригоди на цьому шляху сповнені небезпек, страхів, сюрпризів, а часом і сміху. І відкриття, зроб­лені ними, можуть повернути вас до самого початку цих пригод, бо вам після цього неодмінно захочеться перечитати усі книги серії «Агенція “Локвуд і К°”».

About the author

[books_gallery_author author="Джонатан Страуд"]

Other Books By - Джонатан Страуд


 До каталогу