No Image Available

Ательє чаклунських капелюхів. Том 7 (Ательє чаклунських капелюхів #7)

- とんがり帽子のアトリエ
 Формат: М'яка обкладинка  Серія: Ательє чаклунських капелюхів  Автор(и): Камоме Шірахама  Жанри: Гумор, Манґа, Сейнен, Фентезі  Видавець: Nasha Idea  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-8109-37-0  Кількість сторінок: 176  Походження: Японія  Tags: МагіяЧаклуни |  Придбати
 Анотація:

Коли нове випробування добігає кінця, Коко тріумфує — вона отримала відмінно! Та несподіваний виклик Бельдарута Мудрого, одного з великих мудреців, її дивує. А ще дивнішим здається те, що він переконує її полишити Кіфлі і стати його ученицею. Мудрець розповідає Коко про минуле її наставника, про те, як той прийшов до магії. Виявляється, в них є дещо спільне.

Коко спантеличена, вона не розуміє, чому має залишити Кіфлі, їй потрібні відповіді на ці непрості запитання. Є тільки один спосіб їх отримати. Коко вирушає до джерела всіх відповідей — Башти сувоїв. Це небезпечна подорож, щоб подолати її самостійно, та вона сповнена рішучості. Відповіді, які чарівниця може там знайти, можуть полонити навіть на мага найвищих чеснот. Чи витримає це випробування Коко?

About the author

[books_gallery_author author="Камоме Шірахама"]

Other Books By - Камоме Шірахама


 До каталогу