No Image Available

Аватар: Шлях води. Ілюстрований словник

- Avatar The Way of Water The Visual Dictionary
 Формат: Тверда обкладинка  Автор(и): Джошуа Іззо  Жанри: Нон-фікшн  Видавець: Lantsuta  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-8202-08-8  Кількість сторінок: 128  Походження: США  Перекладач: Марія Головко  Придбати
 Анотація:

Пориньте у глибини всесвіту «Аватар: Шлях води» з цим повним ілюстрованим посібником.

Створене у тісній співпраці з Lightstorm Entertainment Джеймса Кемерона і написане експертами, які працювали над фільмом, це офіційне видання наповнено приголомшливими ексклюзивними деталями. Цей, “обов’язковий до придбання”, графічний словник знайомить Вас із персонажами, істотами, транспортними засобами, зброєю та локаціями з останньої пригоди в Пандорі.

Познайомтесь з наступним поколінням сім’ї Джейка Саллі та Нейтірі, включаючи таємничу Кірі та героїчного Нетеяма, а також їхніх нових сміливих союзників серед клану Меткайна. Відкрийте для себе величних тулкунів, швидкісних сківінгів та іншу фауну й флору океанів Пандори. Ознайомтесь з останніми приголомшливими транспортними засобами RDA та спеціалізованими розвідувальними військами під командуванням полковника Кворіча. Дізнайтеся про внутрішні механізми Брайдхед-Сіті та про священну бухту Предків.

About the author

[books_gallery_author author="Джошуа Іззо"]
 До каталогу