No Image Available

Беззоряна Корона (Падіння Місяця #1)

- The Starless Crown
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Падіння Місяця  Автор(и): Джеймс Роллінс  Жанри: Наукова фантастика, Трилер, Фентезі  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: BookChef  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-548-177-6  Кількість сторінок: 768  Походження: США  Перекладач: Ганна Литвиненко  Придбати
 Анотація:

Обдарована учениця віщує апокаліпсис. Її винагорода за таке пророцтво — смертний вирок. Тікаючи в невідоме, вона потрапляє до команду вигнанців. Зломлений тілом — однак не духом — лицар, що знову бере до рук зброю, якою йому заборонено володіти, і прокладає шлях додому. Принц-п’яничка, який виходить із тіні брата — батькового улюбленця — і береться будувати життя самостійно. Ув’язнений злодій, який рятується від цілковитої темряви й натикається сяючий артефакт, що й розпалить боротьбу за владу по всьому світу.

У гонитві, до якої вплуталися й затяті давні вороги, й ті, хто затявся нещодавно, усі мають навчитися довіряти одні одним, щоб вижити у світі, який розвивався дивними, прекрасними й смертоносними шляхами, і розкрити давні таємниці, які містять ключ до порятунку людства. Утім загибель наближається з кожною миттю. То хто ж зрушить із місця Беззоряну Корону — планету, яка вже давно зупинилася й не рухається довкола осі? Та й чи зрушить її хтось, чи ж вона — разом із усіма мешканцями — приречена на загибель?

Споріднені духом люди вирушають у небезпечну подорож, щоб розкрити таємниці далекого минулого й урятувати свій світ у цій захопливій фантастичній пригоді від майстра трилерів №1 за версією New York Times Джеймса Роллінса.

About the author

[books_gallery_author author="Джеймс Роллінс"]
 До каталогу