No Image Available

Брама Абаддона (Експансія #3)

- Abaddon's Gate
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Експансія  Автор(и): Джеймс С. А. Корі  Жанри: Космоопера, Наукова фантастика  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: Навчальна книга – Богдан  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-966-10-6769-0  Кількість сторінок: 464  Походження: США  Перекладач: Ганна Чесна  Tags: Космос |  Придбати
 Анотація:

Землю, Марс і Пояс астероїдів лихоманить після подій останніх років. Уторгнення інопланетної протомолекули, загибель Ероса, бурхливі події на Ганімеді зчиняють політичний і воєнний шторм, якого Сонячна система, здавалося, ще не знала. І тільки екіпаж «Росинанта» на коні.

Їхній рівновіддалений від усіх векторів профіль аж надто простий та фінансово успішний: візьми вантаж чи пасажира і достав його куди потрібно на своєму швидкому, добре озброєному кораблі. Ще й з таким завзятим екіпажем. Здавалося би, що могло піти не так? Фінансові і юридичні проблеми? Звідки ж! Марення з божевільними мерцями в капітана? Нізащо! Інопланетний артефакт далеко на краю обжитої Системи? Так Голден і близько не хоче до нього підлітати! Вороги сидять у в’язницях або ж зализують рани. Хіба в них стане сил нашкодити молодій, сильній і вигадливій команді «Росі»?

«Брама Абаддона» — третя книга Джеймса С. А. Корі із циклу «Експансія».

Найкращий науково-фантастичний роман 2014 року за версією журналу «Locus», основа третього сезону неодноразово премійованого однойменного серіалу. Читайте і насолоджуйтеся!

About the author

[books_gallery_author author="Джеймс С. А. Корі"]

Other Books By - Джеймс С. А. Корі


 До каталогу