No Image Available

Битва безсмертних (Начерки сталі #3)

- Bitwa Nieśmiertelnych
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Начерки сталі  Автор(и): Аркадій Саульський  Жанри: Епічне фентезі, Фентезі  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: BookChef  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-548-133-2  Кількість сторінок: 360  Походження: Польща  Перекладач: Сергій Легеза  Придбати
 Анотація:

Смерть Шугіса-хана не врятувала Ніппон. Котул, молодий хан, ще небезпечніший за свого батька, бо просто закоханий у війну і прагне нових перемог, але водночас мудрий і терплячий правитель. І поспішати йому немає куди, бо добре знає, що півмільйонна армія покладе весь Ніппон до його ніг. І перші зрадники вже гуртуються навколо хана, щоб виступити проти вірних присязі кланів.

У морі вогню, крові та зради тримається лише маленька фортеця Тен-но Іва, Небесна скеля. Родове обійстя клану Тойотомі здається останньою надією для біженців і тих, хто готовий битися з мандуками. І хоча даймьо ще в молодих літах, але своєю мудрістю та відвагою вже завоював щиру любов і довіру підданих. Дух відшукав свого третього Пана.

Війну, розпочату батьками, мають закінчити їхні сини. Срібний Дракон протистоятиме Червоному Коню. Магія, з якої зітканий Ніппон, кине виклик сталевому кулаку Степу.

About the author

[books_gallery_author author="Аркадій Саульський"]
 До каталогу