No Image Available

Чарівники-невдахи (Чарівники-невдахи #1)

- The Magic Misfits
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Чарівники-невдахи  Автор(и): Ніл Патрік Гарріс  Жанри: Пригодницьке фентезі, Фентезі  Вікова категорія: Для середнього шкільного віку  Видавець: Nebo BookLab Publishing  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-7914-70-8  Кількість сторінок: 304  Походження: США  Ілюстратор: Ліссі Марлін, Кайл Гілтон  Перекладач: Вітяк Юрій  Tags: Магія |  Придбати
 Анотація:

Перша чарівна книжка нової серії від відомого актора Ніла Патріка Гарріса з безліччю фокусів у рукаві!

Люди не повинні вірити всьому, що бачать. Це одне з перших правил магії.

Коли вуличний фокусник Картер Лок тікає, він не очікує, що знайде друзів і магію в сонному містечку Нової Англії. Але, як і в будь-якому хорошому фокусі, все миттєво змінюється, коли з’являється жадібний Б. Б. Боссо та його команда посіпак, щоб вкрасти все, до чого зможуть дотягнутися їхні довгі пальці.

Після доленосної зустрічі з місцевим постачальником ілюзій, Данте Верноном, Картер об’єднується з п’ятьма іншими ілюзіоністами-однодумцями. Разом, використовуючи як командну роботу, так і магію, вони вирушають рятувати місто Мінеральні Свердловини від лиходійських лап Боссо. Ці шестеро Чарівників-невдах незабаром відкриють для себе пригоди, дружбу та власну самоцінність у цій чудовій новій серії.

(Пссс… Гей, ти! Так, ти! Вітаю, що дочитав до цього місця. У нагороду я відкрию тобі маленький секрет… Ця книга — не просто книга. Це скарбниця таємниць, шифрів, кодів і навіть фокусів. Будь уважний, і відкриєш для себе більше, ніж просто історію — ти дізнаєшся, як творити власну магію!). 

About the author

[books_gallery_author author="Ніл Патрік Гарріс"]

Other Books By - Ніл Патрік Гарріс


 До каталогу