No Image Available

Чарівник Бібліотеки. Том 3 (Чарівник Бібліотеки #3)

- 図書館の大魔術師
 Формат: М'яка обкладинка  Серія: Чарівник Бібліотеки  Автор(и): Міцу Ідзумі  Жанри: Гумор, Манґа, Пригодницьке фентезі, Сейнен, Фентезі  Видавець: Nasha Idea  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-8109-43-1  Кількість сторінок: 308  Походження: Японія  Tags: БібліотекиКниги |  Придбати
 Анотація:

Шіо обожнює книжки і мріє стати бібліотекарем. Хоча ні, стати бібліотекарем для нього не мрія, а ціль. Хлопця не зупинить жодна з перепон: ні бідність, ні брак знань. Він зробить все можливе, щоб стати кафною.

З подій, описаних у першому томі, минуло кілька років. Шіо наполегливо працював, вчився, дорослішав. Він готовий до іспиту, заробив достатньо грошенят, склав торбу в дорогу. Чи не готовий? Адже ніколи не мав можливостей багатих міських дітей, які тільки й робили, що вчилися до іспиту… Не час сумніватися — зараз або ніколи.

Шіо та його наставник вирушають до бібліотечної столиці звивистим шляхом серед небезпек та неймовірних пригод. Хлопець ловитиме книжкових крадіїв, подбає, про те, щоб весілля двох закоханих таки відбулося, та зустріне інших кандидатів на звання кафни.

Чи встигне він на іспит та що чекатиме його у місті бібліотек?

About the author

[books_gallery_author author="Міцу Ідзумі"]
 До каталогу