No Image Available

Чорнило. Кров. Сестра. Літописець

- Ink Blood Sister Scribe
 Формат: Тверда обкладинка  Автор(и): Емма Терж  Жанри: Фентезі  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: РМ  Рік виходу: 2024  Кількість сторінок: 450  Походження: США  Перекладач: Олена Даскал  Придбати
 Анотація:

Захопливий дебютний роман, де дві зведені сестри, яким доручили охороняти сімейну магічну книгозбірню, мають об’єднати сили, щоб розкрити смертоносну таємницю, що зачаїлася в самому серці колекції. Історія про сімейну відданість і зраду, про прагнення до магії і влади.

Упродовж багатьох поколінь родина Калотай охороняла колекцію старовинних та рідкісних книжок. Книжок, які дозволяють людині проходити крізь стіни чи маніпулювати стихіями – книжками про магію, які сестер Джоанну й Естер вчили шанувати і оберігати.

Будь-яка магія має свою ціну, і сестри роками були у розлуці. Естер втекла на віддалену базу в Антарктиді, щоб уникнути долі, що вбила її матір, а Джоанна усамітнилася в родинному домі у Вермонті, присвятивши своє життя вивченню заповітних томів. Але після того, як їхній батько раптово помер під час читання книжки, яку Джоанна раніше ніколи не бачила, сестри мають об’єднатися, щоб зберегти сімейний спадок.

Вони відкриють світ магії набагато більший та небезпечніший, ніж могли уявити, таємниці, які приховували їхні батьки, таємниці, що охоплюють століття, континенти, і навіть інші бібліотеки…

About the author

[books_gallery_author author="Емма Терж"]
 До каталогу