No Image Available

Дім у волошковому морі

- The House in the Cerulean Sea
 Формат: Тверда обкладинка  Автор(и): Т. Дж. Клюн  Жанри: Фентезі
 Вікова категорія:
Янґ-едалт
 Видавець: BookChef  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-548-147-9  Кількість сторінок: 400  Походження: США  Перекладач: Микола Побережник  Tags: ЛГБТКМагія |  Придбати
 Анотація:

Управління магічної молоді відстежує усіх дітей із надприродними здібностями, намагаючись, утім, їх контролювати, утримуючи в притулках подалі від пересічного люду. Один із таких — найзагадковіших — притулків причаївся на острові Марсіяс серед неозорого океану. Саме сюди командирують Лайнуса Бейкера з інспекцією найвищого рівня секретності.

Інспектор натрапляє на дітей в подобі духа лісу, гномиці, віверна, пса-перевертня… Та попри незвичну зовнішність, яка насторожує, ба навіть відлякує звичайних людей, у душах цих створінь зростають і плекаються людяність, чуйність і доброзичливість, яких так бракує у сьогочасному жорстокому й прагматичному світі. Утім це ще не всі дивацтва цього загадкового притулку. Інспектор Лайнус іще має довідатися, що криється за дверима закинутого підвалу та які таємниці приховує директор притулку Артур Парнас, який хвацько зодягається у строкаті костюми та картаті шкарпетки, що постійно визирають із черевиків.

«Дім у волошковому морі» — це сучасна феєрія, яка невимушено наштовхує на роздуми про природу добра і зла, про муки вибору, про щастя, несправедливість і норми, накинуті нам іншими.

About the author

[books_gallery_author author="Т. Дж. Клюн"]

Other Books By - Т. Дж. Клюн


 До каталогу