No Image Available

Дім Землі та Крові (Місто Півмісяця #1)

- House of Earth and Blood
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Місто Півмісяця  Автор(и): Сара Дж. Маас  Жанри: Любовне фентезі, Романтика, Фентезі  Вікова категорія: Нью-едалт  Видавець: Nebo BookLab Publishing  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-7914-55-5  Кількість сторінок: 880  Походження: США  Ілюстратор: Карлос Кеведо, Лінуш Квітка  Перекладач: Юлія Підгорна  Придбати
 Анотація:

Сара Дж. Маас є найпопулярнішою авторкою у списку New York Times.

У її циклі “Місто Півмісяця”, а саме першій книзі циклу “Дім Землі та Крові”, розповідається історія напівфейки-напівлюдини Брайс Квінлан, яка прагне помсти в світі, повному магії та небезпеки.

Брайс Квінлан працює в антикварній галереї в місті, де мешкають і ангели, і демони. Життя Брайс кардинально змінюється, коли вона стає свідком жорстокого вбивства своєї найкращої подруги. Винуватця знайдено, але Брайс відчуває, що розгадка не така проста, і починає проводити власне розслідування.
В процесі пошуків Брайс зустрічає Ганта, який є представником однієї з найпотужніших рас у світі міста Півмісяця. Разом вони розпочинають власне розслідування, в процесі якого з’ясовують, що за вбивством може стояти щось більш складне та загрозливе, ніж вони могли уявляти. Їм доведеться боротися з небезпекою та ризикувати власним життям, щоб розгадати та протистояти темним силам, які погрожують місту.

About the author

[books_gallery_author author="Сара Дж. Маас"]

Other Books By - Сара Дж. Маас


 До каталогу