No Image Available

Джулія

- Julia
 Формат: Тверда обкладинка  Автор(и): Сандра Ньюман  Жанри: Антиутопія, Наукова фантастика  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: Лабораторія  Рік виходу: 2024  Походження: США  Перекладач: Ната Гриценко  Tags: Фемінізм |  Придбати
 Анотація:

Лондон — головне місто Злітної смуги Один, третьої за чисельністю населення провінції Океанії. На вулиці 1984 рік, Джулія Вортінг працює механіком, що лагодить машини для написання романів у відділі художньої літератури в Міністерстві правди. Згідно з ідеологією ІнгСоц і правлінням партії та її лідера Великого Брата, Джулія є зразковою громадянкою — життєрадісно-цинічною, ні в що не вірить і зовсім не переймається політикою. Вона регулярно порушує правила, але також співпрацює з режимом, коли це необхідно. Джулію люблять усі, бо вона знає, як вижити у світі постійного нагляду, Поліції думок, дітей-шпигунів і чорних ринків пролетарських районів. Вона дуже добре вміє виживати.

Але Джулію починає інтригувати колега з відділу записів — працівник середньої ланки Зовнішньої партії, на ім’я Вінстон Сміт. І коли одного разу, підійшовши до Вінстона, вона імпульсивно вручає йому записку (потенційно суїцидальний жест), то усвідомлює, що втрачає контроль і більше не може почуватися у безпеці в цьому світі.

About the author

[books_gallery_author author="Сандра Ньюман"]
 До каталогу