No Image Available

Фестерґрімм (Легенди Морського Аду #4)

- Festergrimm
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Легенди Морського Аду  Автор(и): Томас Тейлор  Жанри: Детектив, Пригодницьке фентезі, Фентезі  Вікова категорія: Для середнього шкільного віку  Видавець: ВСЛ  Рік виходу: 2024  Походження: Англія  Перекладач: Марта Сахно
 Анотація:

Гербі і його безстрашна подруга Вайолет розкрили чимало таємниць Морського Аду, захованих під хвилями, загублених на пляжі та зачинених за потаємними дверима. У четвертій частині фентезійної пригодницької серії «Легенди Морського Аду» лиходій Себастьян Вугорс повертається до Морського Аду, штовхаючи героїв у нову небезпечну пригоду, пов’язану зі зниклою дівчиною, моторошним музеєм воскових фігур і небезпечним роботом із годинниковим механізмом.

Коли Вугорс вирішує відчинити давно покинутий музей воскових фігур, Гербі та Вайолет запідозрюють щось не те. Їхнє розслідування приводить їх у темні Невідки під містечком — і в трагічне минуле відомого виробника іграшок та винахідника Людовика Фестерґрімма та його приреченої доньки Пандори. Вугорс переконаний, що в історії Фестерґрімма є ключ до найглибшої таємниці Морського Аду — таємниці, у якій сам Гербі відіграє вирішальну роль, — і він не зупиниться ні перед чим, щоб розкрити її.

About the author

[books_gallery_author author="Томас Тейлор"]
 До каталогу