No Image Available

Гаррі Поттер: Чаклунський альманах

- The Harry Potter Wizarding Almanac
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Гаррі Поттер  Автор(и): Джоан Ролінґ  Жанри: Довідники і доповнення, Нон-фікшн  Видавець: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-585-245-3  Кількість сторінок: 208  Походження: Англія  Ілюстратор: Пітер Гус, Фам Кванґ Фук, Луїз Локарт, Леві Пінфолд, Оля Муза, Вітонґ Маї, Томислав Томіч  Перекладач: Віктор Морозов  Придбати
 Анотація:

«Гаррі Поттер: Чаклунський альманах» — це перший офіційний путівник, сповнений фактів і відкриттів про світ чарівників. Він обʼєднує улюблених персонажів, незабутні миті знайомства зі всесвітом Гаррі Поттера і все магічне — від Філософського каменя до Смертельних реліквій.

Альманах яскраво проілюстрований сімома чудовими художниками і має безліч цікавинок на кожній сторінці, а однією з художниць, що долучились до його створення, була українка з міста Умань — Оля Муза! Переклад українською здійснив постійний перекладач «Гаррі Поттера» — Віктор Морозов.

Це буде ідеальне знайомство з історіями про Гаррі Поттера для нових читачів, а також прекрасна нагода, щоб згадати своє перше знайомство з книгами — увага до деталей здивує навіть давніх фанатів серії.

About the author

[books_gallery_author author="Джоан Ролінґ"]
 До каталогу