No Image Available

Гра в бажання

- The Wishing Game
 Формат: М'яка обкладинка  Автор(и): Меґ Шаффер  Жанри: Магічний реалізм, Романтика, Фентезі  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: Лабораторія  Рік виходу: 2024  ISBN: 978-617-8299-61-3  Кількість сторінок: 304  Походження: США  Ілюстратор: Оксана Драчковська  Перекладач: Катерина Василевська  Придбати
 Анотація:

Мрія Люсі Гарт ніколи не здійсниться. Вона хоче всиновити семирічного сироту Крістофера. Їхня любов розпочалася з книжки «Острів годинників» Джека Мастерсона. Та без стабільності і грошей стати однією родиною неможливо.

Й саме тоді, коли дівчина готова опустити руки, Джек Мастерсон оголошує, що написав нову книгу. А головне — її зможе отримати тільки одна людина у світі, яка виграє змагання на справжньому Острові годинників. І ця перемога — справжній шанс для Люсі і Крістофера. Та для цього дівчині доведеться позмагатися з безжальними колекціонерами, підступними суперниками та дуже харизматичним і безжальним Хьюго Різом — ілюстратором книжок про Острів годинників. Але фінал здивує усіх — Джек Мастерсон готує сюрприз, який може назавжди змінити їхні життя.

About the author

[books_gallery_author author="Меґ Шаффер"]
 До каталогу