No Image Available

Із крові й попелу (Кров і попіл #1)

- From Blood and Ash
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Кров і попіл  Автор(и): Дженніфер Л. Арментраут  Жанри: Любовне фентезі, Романтика, Фентезі  Вікова категорія: Нью-едалт  Видавець: BookChef  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-548-148-6  Кількість сторінок: 608  Походження: США  Видання: Подарункове видання  Перекладач: Марія Пухлій  Tags: вампіри |  Придбати
 Анотація:

Пенеллафі Балфур, вона ж Маківка — не просто осиротіла донька багатіїв, наближених до королівської родини, а ще й Діва. Діву роками готують до важливого релігійного ритуалу, глибоко шанують і ревно стережуть, тож Маківка виросла в достатку й має все, крім особистої свободи. Вона скута жорсткими рамками правил, але нишком порушує їх усі: навчається бойових мистецтв, допомагає тим, кому пощастило менше, потай вибирається на прогулянки до міста й не тільки.

Під час однієї з таких прогулянок Маківка, сховавшись під маскою, зустрічає прекрасного незнайомця. Той плутає її зі служницею, а з часом опиняється в замку, де живе Маківка, і стає… її новим особистим охоронцем.

Дівчина, звісно, шокована. Однак це — лише початок неймовірних пригод.

About the author

[books_gallery_author author="Дженніфер Л. Арментраут"]

Other Books By - Дженніфер Л. Арментраут


 До каталогу