Анотація:

Читати огляд від “Світу Фентезі”.

П’ять різних епох — від залізної доби до далекого майбутнього. П’ять різних куточків країни — від Криму до української космічної станції. П’ять різножанрових оповідань — від урбан-фентезі до космоопери — в одній збірці від Фантастичні talks «Хроніки незвіданих земель».

“Кожне оповідання цієї збірки від відомих українських письменниць, учасниць літературного ютуб-проєкту «Фантастичні talk(s)» — це своєрідний маркер-дороговказ на часопросторовій мапі України. 15-й рік до нашої ери, 1540-й, 1941-й, початок ХХІІІ століття… У різні епохи та куточки нашої країни (і навіть її космічних поселень) приведуть вас «Хроніки незвіданих земель». Усюди — під давніми пісками Причорномор’я, в замкових мурах Поділля, під пластами чорного золота Донеччини, на старовинних вулицях Львова і навіть на українській станції на супутнику Марса — на вас чекають відкриття. Для когось це буде розгадка містичної історії, для когось — осяяння від історії давньої, а для когось — розуміння історії, яку українці пишуть просто зараз.

Світлана Тараторіна ЗАРАДИ АФРОДІТИ І ВСІХ ЇЇ ОБЛИЧ І

сторичне фентезі «Заради Афродіти і всіх її облич» запрошує читачів в античний Крим, на територію Боспорського царства (15 рік до н. е.), де владарює сильна та незбагненна для простих смертних цариця Динамія. Котіс, молодик із невизначеним минулим і таким само химерним майбутнім, понад усе в світі хоче знайти чашу Афродіти, яка нібито здатна виконувати бажання. Та з чим зустрінеться він, коли розкопає древній курган?

Наталія Довгопол DAMSEL IN DISTRESS, АБО АЛІСА В БІДІ

Історичне фентезі, в якому переплітаються події минулого (ХVI століття) та сучасності. Легенди про звитяжні ристалища, лицарів і дам їхніх сердець перевертаються догори дриґом на фестивалі історичної реконструкції в Меджибізькому замку на Хмельниччині.

Ірина Грабовська НАЙБЛИЖЧІ ДО ПЕКЛА

Міське містичне фентезі в антуражі індустріального селища Юзівка та його околиць часів освоєння Донбасу (1913 рік). На шахті невідома сутність убиває людей, що добувають чорне золото українських степів: наглі смерті молодих та дужих чоловіків складно списати на нещасний випадок. Розгадати таємницю беруться молодий шахтар Степан і донька священника Тося.

Наталія Матолінець СПІЛКА ПОРЯТУНКУ КАХЛІВ І ЛЮДЕЙ

Пригодницьке урбан-фентезі на тлі Львова 30-40-х років ХХ століття. Історія про двох львів’ян, роз’єднаних часом, але об’єднаних спільною справою. Оповідання нагадує про те, яка тонка межа пролягає між цілковитим спокоєм мирного існування та воєнним пеклом, коли замість креденсів і марципанів навколо тебе обертається на попіл саме життя.

Дарія Піскозуб ЗЕМЛЯ ОБІТОВАНА

Космоопера, події якої розгортаються у ХХІІІ столітті. Через двісті років виснажливої боротьби з північно-східним сусідом українське суспільство пережило чимало трансформацій. Тож, у космічну місію на українську станцію на Фобосі вирушили й аугментовані неокозаки, й мілітаризовані північани, східняки, що після розвалу росії зблизилися з Китаєм, і «крейсеряки» з Галичини – усі такі відмінні, але здатні швидко згуртуватися у важкі часи.

About the author

[books_gallery_author author="Світлана Тараторіна"][books_gallery_author author="Дарія Піскозуб"][books_gallery_author author="Ірина Грабовська"][books_gallery_author author="Наталія Довгопол"][books_gallery_author author="Наталія Матолінець"]

Other Books By - Світлана Тараторіна


 До каталогу