No Image Available

Химороди

 Формат: Тверда обкладинка  Автор(и): Володимир Кузнєцов  Жанри: Апокаліпсис, Жахи, Наукова фантастика, Посткіберпанк, Фентезі  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: Видавництво 333  Рік виходу: 2024  Ілюстратор: Катерина Пархоменко, Катерина Кошелева, Дарця Зіронька, Андрій Дяків, Андрій Данкович, Ірина Гуріна  Придбати
 Анотація:

Химороди – то дванадцять історій від похмурого минулого до химерного майбутнього. Сповиті чарами Карпати та охоплений чумою 1630-х Мілан, травень 1945-го у Берліні та Шанхай часів індустріального апокаліпсису в недалекому пост-кіберпанк майбутньому. Розорена Тридцятирічною війною Німеччина та потойбічне українське полісся часів Сагайдачного.

Володимир Кузнєцов, відомий читачеві передусім як автор лавкрафтіанської космоопери «Закоłот: Невимовні культи» та темного фентезі «Вогневир», тут відкривається як автор історичного горору. Вас чекає жаске переплетення реальних імен, місць та фактів із химерами потойбіччя.

Жах цих творів не полягатиме в питанні «А що якби все так і трапилося?» Він ховатиметься в усвідомленні «А що як все трапилося саме так?».

About the author

[books_gallery_author author="Володимир Кузнєцов"]

Other Books By - Володимир Кузнєцов


 До каталогу