No Image Available

Королівство Нечестивих (Королівство Нечестивих #1)

- Kingdom of the Wicked
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Королівство Нечестивих  Автор(и): Керрі Маніскалко  Жанри: Романтика, Фентезі  Вікова категорія: Янґ-едалт  Видавець: BookChef  Рік виходу: 2024  ISBN: 978-617-548-224-7  Кількість сторінок: 432  Походження: США  Перекладач: Лола Хабібова
 Анотація:

Емілія та її сестра-близнючка Вітторія — відьми, які таємно живуть серед людей. Одного вечора Вітторія не з’являється на родинну вечерю. І незабаром Емілія знаходить тіло дорогої сестри неймовірно понівеченим. Спустошена Емілія затялася відшукати вбивцю близнючки і помститися за будь-яку ціну, навіть якщо для цього доведеться вдатися до темної магії, яку давно заборонено.

Іще в дитинстві бабуся застерігала дівчаток не бавитися чорною магією і не мати жодного стосунку до потойбіччя. Утім близнючки до неї не дослухалися. Емілія здійснює магічний ритуал викликання князя пекла, і до неї з’являється Гнів — один із Нечестивих. Від нього дівчина дізнається, що господар доручив йому розкрити серію жіночих убивств, що і далі тривають на острові.

Хто ж той загадковий убивця, який полює на відьом-незайманок? Із ким іще з князів темряви має зіткнутися Емілія, щоб помститися за жорстоке вбивство Вітторії? І до чого тут Ріг Аїда, який відмикає ворота пекла?

About the author

[books_gallery_author author="Керрі Маніскалко"]
 До каталогу