No Image Available

Кресс (Хроніки Місяця #3)

- Cress
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Хроніки Місяця  Автор(и): Марісса Маєр  Жанри: Фентезі  Вікова категорія: Янґ-едалт  Видавець: Ранок  Рік виходу: 2023  ISBN: 9786170982827  Кількість сторінок: 512  Походження: США  Перекладач: Тетяна Євлоєва  Tags: Ретелінги |  Придбати
 Анотація:

Хто ця самотня бранка, ув’язнена на штучному супутнику високо на навколоземній орбіті? Лише безбатченко Кресс, «шкаралупка» без родини, яку довгі роки тримає під замком підступна тавматургиня Сібіл. Завдання Кресс — це служіння королеві Левані: пошук інформації, засліплення радарів, кодування… словом, різні хакерські штучки.Та чиїсь уважні оченята стежать за всім! За армією Левани, за тавматургами, політиками… І чи не найпильніше — за тим маленьким зорельотом, старанно відшукуючи інформацію про Лін Сіндер, про Скарлет Бенуа, Карсвелла Торна… особливо про Карсвелла Торна. Втім головне для дівчини — дурити голову своєї пані тавматургині, щоб врятувати останню надію Землі, Лін Сіндер (і звісно красунчика Торна)!

Чи вдасться Кресс здійснити свій зухвалий план? Чи побачиться вона з Торном? Чи ступить на Землю? Усе страшенно заплутується, та чи вона не хакерка? Читайте у третій частині циклу «Хроніки місяця»!

About the author

[books_gallery_author author="Марісса Маєр"]

Other Books By - Марісса Маєр


 До каталогу