No Image Available

Кров ворона (Ключник світів #1)

 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Ключник світів  Автор(и): Наталія Уіллрайт  Жанри: Фентезі  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: Кондор  Рік виходу: 2023  Кількість сторінок: 196  Походження: Україна  Придбати
 Анотація:

Все починається з того, як слідчий Лера та оцінювач антикваріату Дарина, випадковим чином втягнута в розслідування, з’ясовують причини вбивства молодої особи. Дівчатам відкривається таємниця існування Тіньового світу. Саме представник прихованої від людей спільноти підіймає завісу чинних законів Всесвіту. Мешканець Тіньового світу розповідає про призначення персня «Кров ворона». Це ключ, за допомогою якого створюються портали для переходів в інші світи. Всі ці відкриття дозволяють Дарині та Лері крокувати вперед у своєму розслідуванні. Вони знаходять вбивцю молодої дівчини.

Темний маг проводить обряди з перснем «Кров ворона» заради відкриття порталу в Пекло. Валерія організовує спецоперацію, щоб виявити причетних до вбивства, але проявляє необережність, в результаті чого потрапляє в полон до темного мага.

About the author

[books_gallery_author author="Наталія Уіллрайт"]

Other Books By - Наталія Уіллрайт


 До каталогу