No Image Available

Крила Остари. Прощена (Крила Остари #1)

 Формат: Електронна книжка, Тверда обкладинка  Серія: Крила Остари  Автор(и): Айя Нея  Жанри: Етеропанк, Темне фентезі, Технофентезі, Фентезі
 Вікова категорія:
Нью-едалт, Янґ-едалт
 Видавець: БукБанда  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-8220-07-5  Кількість сторінок: 404  Походження: Україна  Ілюстратор: Татія Ковіз, Олі Гнатс, Міла Костриця, Яна Цахес, Оксана Берсан, Анастасія Стратій, Галина Демчишин  Придбати
 Анотація:

У 870 році від сходження елів імперія Кріо почала видобуток таємничої речовини під назвою «сахма». За кілька років нове джерело енергії зробило нащадків Богині наймогутнішою та найвпливовішою цивілізацією на всьому континенті.

Повіривши у свою обраність, Кріо десятиліттями захоплювала сусідів і погрожувала колишнім союзникам. Коли велич Кріо досягла зеніту, у Чорноборії стався Великий вибух, що назавжди змінив хід історії. За кілька місяців наймогутніша імперія перетворилася на руїни, а світ захопила не менш таємнича Пітьма.

Щороку Пітьма повертається, і разом з Великою ніччю до наших міст приходять чергові чудовиська, що народжуються за Межею. І тепер ми маємо навчитися жити поряд із силою, яку не здатні осягнути, а тому не можемо подолати.

About the author

[books_gallery_author author="Айя Нея"]

Other Books By - Айя Нея


 До каталогу