No Image Available

Латунне місто (Трилогія про Девабад #1)

- The City of Brass
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Трилогія про Девабад  Автор(и): Шеннон А. Чакраборті  Жанри: Історичне фентезі, Фентезі  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: Nebo BookLab Publishing  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-7914-25-8  Кількість сторінок: 568  Походження: США  Ілюстратор: Оксана Булькевич  Перекладач: Ксенія Сокульська  Придбати
 Анотація:

Нарі ніколи не вірила в магію. Усе своє життя дівчина намагалася злитися з оточенням, аби вижити. Але Нарі має силу, на вулицях Каїра 18-го століття вона шахрайка з неперевершеним талантом. І краще за будь-кого знає, що ремесло, яким вона займається — ворожіння по долоні, дар до зцілення — все це трюки, спритність рук, вивчені навички; засіб для досягнення чудової мети — ошукати османських вельмож.

Але коли під час однієї з афер Нарі випадково привертає на свій бік такого ж хитрого, похмуро-загадкового воїна-джина, вона змушена визнати, що чарівний світ, який, як вона вважала, існував лише в дитячих казках, є реальним. Воїн розповідає їй нову казку: за гарячими, обвіяними вітрами пісками, що кишать вогняними створіннями, і річками, де сплять міфічні мари; за руїнами колись величних людських мегаполісів і горами, де кружляють яструби, лежить Девабад, легендарне латунне місто, з яким Нарі нерозривно пов’язана.

У цьому місті, за позолоченими латунними стінами, пронизаними чарами, за шістьма воротами шести племен джинів, киплять давні образи. І коли Нарі вирішує увійти в цей світ, вона дізнається, що справжня сила люта і жорстока. Що магія не може захистити її від небезпечних політичних хитрощів. Що навіть найрозумніші схеми можуть мати смертельні наслідки.

Зрештою, недарма кажуть: “Будь обережним у своїх бажаннях”…

About the author

[books_gallery_author author="Шеннон А. Чакраборті"]

Other Books By - Шеннон А. Чакраборті


 До каталогу