No Image Available

Людина-павук: Життєпис

- Spider-Man: Life Story
 Формат: Тверда обкладинка  Автор(и): Чіп Здарскі  Жанри: Графічний роман, Мальописи, Супергероїка  Видавець: MAL’OPUS  Рік виходу: 2023  ISBN: 9786177756551  Кількість сторінок: 240  Походження: Канада  Ілюстратор: Марк Беґлі  Tags: Marvelлюдина-павук |  Придбати
 Анотація:

У 1962 році 15-річний хлопчина на ім’я Пітер Паркер після укусу радіоактивного павука отримав відповідну силу, швидкість та спритність павука, липкі пальці та унікальне передчуття небезпеки під назвою «павуче чуття»!

Після трагічної смерті свого дядька Бена, Пітер збагнув, що з великою силою приходить велика відповідальність. Тож він став боротися зі злочинністю в супергеройській подобі Людини-павука!

Сценарист Чіп Здарський і художник Марк Беглі створили унікальну історію про Пітера Паркера — вони переповідають увесь життєпис Людини-павука від початку до кінця, паралельно з ключовими подіям десятиліть, які він пережив!

Від війни у В’єтнамі до Секретних воєн і Громадянської війни, охоплюючи все аж до останньої місії 72-річної Людини-павука. Приготуйтеся спостерігати за тим, як Пітер Паркер старіє на ваших очах!

About the author

[books_gallery_author author="Чіп Здарскі"]
 До каталогу