No Image Available

Місячна відьма, Цар-Павук (Темна зірка #2)

- Moon Witch, Spider King
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Темна зірка  Автор(и): Марлон Джеймс  Жанри: Міфологічне фентезі, Наукове фентезі, Фентезі  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: Жорж  Рік виходу: 2024  Походження: Ямайка  Tags: ЛГБТКМагія |
 Анотація:

Очікуваний реліз: осінь 2023.

«Місячна відьма, Цар-Павук» – продовження трилогії «Темна зірка» ямайського письменника Марлона Джеймса. Перший роман цього неймовірно талановитого чи то темного, чи то епічного фентезі «Чорний Леопард, Рудий Вовк» вийшов українською торік. За задумом автора події, описані в ньому, у кожній наступній частині трилогії оповідають різні персонажі. Трохи складно, але в цьому весь Марлон Джеймс – казкар, чиїй фантазії заздриш, а вмінням розказувати історії захоплюєшся. Отже, у другій книжці ми почуємо голос відьми Соґолон.

З дитинства її життя складалось із намагання вціліти. Будинок розпусти, де вона опинилась проти власної волі, служіння при дворі принцеси та вигнання разом із нею у місто-монастир, участь у гладіаторських боях, смерть дитини – врешті все пережите стирає її пам’ять і перетворює на Місячну відьму, яка полює на чоловіків, що виявляли жорстокість до жінок. Поступово автор книжки приводить сюжетну лінію до моменту перетину з оповіддю першого роману трилогії. З цим твором точно легко не буде, але критики зауважують, що він навіть кращий, ніж «Чорний Леопард, Рудий Вовк».

About the author

[books_gallery_author author="Марлон Джеймс"]
 До каталогу