No Image Available

Місто довгих коридорів

 Формат: Тверда обкладинка  Автор(и): Олександр Бєляєв  Жанри: Збірки оповідань, альманахи, антології, Надприродне та містика, Наукова фантастика  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: Zалізний тато  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-8214-16-6  Кількість сторінок: 130  Походження: Україна  Придбати
 Анотація:

“Життя – це шлях, кінець якого – справедливість”, – таким є гасло автора цієї книги, військовослужбовця, активіста НВР “Правий сектор” та просвітянина Олександра Бєляєва.

Постапокаліптичні пустелі, загублені мегалітичні міста, таємничі коридори потойбічних бібліотек та палаючі смолоскипи новітньої Інквізиції – все це світ збірки “Місто довгих коридорів”. Світ, у якому повстанці проти сучасного світу вступають у двобій з нігілізмом штучного інтелекту, а прадавні демони зі стін міста Діта блукають ночами в пошуках нових послідовників для своїх єретичних вчень. Страшний, божевільний, та водночас глибоко людяний і чуттєвий, цей світ не дозволяє сумніватись в своїй щирості, у якому б закутку не опинився читач, даючи відповіді лише тому, хто їх насправді вартий.

About the author

[books_gallery_author author="Олександр Бєляєв"]
 До каталогу