No Image Available

Небовись (Небовись #1)

- Skyward
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Небовись  Автор(и): Брендон Сандерсон  Жанри: Наукова фантастика, Пригодницька наукова фантастика  Вікова категорія: Янґ-едалт  Видавець: Nebo BookLab Publishing  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-7914-62-3  Кількість сторінок: 472  Ілюстратор: Ілля Угнівенко  Перекладач: Борис Превір  Tags: КосмосПрибульці |  Придбати
 Анотація:

Світ войовниці Спенси перебуває під загрозою вже сотні років. Інопланетна раса креллів проводить атаку за атакою з неба у нескінченній кампанії зі знищення залишків людської раси. Єдиний захист людства — піднятися на свої кораблі і битися з ворогом у небі.

Спенса, дівчина-підліток, завжди мріяла бути однією з них, злетіти над Землею і довести свою хоробрість. Але її доля переплетена з долею батька — пілота, який загинув багато років тому, несподівано покинувши свою команду, через що шанси Спенси вступити до льотної школи стали майже нульовими. Ніхто не дозволить Спенсі забути, що зробив її батько, але вона все ще сповнена рішучості літати. Коли вона знаходить уламки стародавнього корабля, то розуміє, що ця мрія може стати реальністю — за умови, що вона зможе відремонтувати корабель, пройти льотну школу і (можливо, найголовніше) переконати дивну машину допомогти їй. Тому що цей корабель, як виявилося, має душу. . .

About the author

[books_gallery_author author="Брендон Сандерсон"]

Other Books By - Брендон Сандерсон


 До каталогу