No Image Available

Останній континент (Дискосвіт #22, Ринсвінд #6)

- The Last Continent
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Дискосвіт, Ринсвінд  Автор(и): Террі Пратчетт  Жанри: Гумор, Гумористичне фентезі, Фентезі  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: ВСЛ  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-966-448-129-5  Кількість сторінок: 408  Походження: Англія  Ілюстратор: Романа Романишин, Андрій Лесів  Перекладач: Ольга Бєлова  Tags: Магія |  Придбати
 Анотація:

«Останній континент» — шостий роман із циклу «Ринсвінд» серії «Дискосвіт» Террі Пратчетта.

Далеко на краю Дискосвіту розкинувся химерний континент: його координати невідомі, звідти неможливо вибратися уплав, там сухо й гаряче, і він всуціль населений смертоносною флорою і фауною, яка хоче тебе з’їсти. Ідеальне місце для нашого давнього знайомого Ринсвінда — він знову має всіх врятувати (хоч уникає цього за будь-яку ціну) і повернути на континент воду. А це значить, що він потрапляє у погоні та стрілянину, встрягає у сутички з місцевими, опиняється у в’язниці і навіть навідується в оперу.

Тим часом усе поважне керівництво Невидної академії вирушає на пошуки Ринсвінда. У своїх мандрах чарівники долають час і простір, опиняються на зорі творення світу та зустрічають богів — і навіть там вони, як завжди, просто нестерпні.

Врешті все, як завжди, вирішується в останню мить: дрібка місцевої магії, трохи відчаю і звичайнісінька випадковість витворюють диво.

About the author

[books_gallery_author author="Террі Пратчетт"]

Other Books By - Террі Пратчетт


 До каталогу