No Image Available

Пам’ять під назвою Імперія * (Тейкскалаан #1)

- A Memory Called Empire
 Автор(и): Аркаді Мартін , Перекладні автори  Жанри: Космоопера, Наукова фантастика  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: Vivat  Рік виходу: 2024  Походження: США
 Анотація:

Могутня космічна імперія Тейкскалаан прагне поглинути маленьку незалежну станцію Лсел. Для запобігання цьому зі станції до Імперії відправляють нового посла — головну героїню твору — Магіт Дізмар. Вона має особливість, а саме володіє пам’яттю свого попередника Іскандра Аґавна. Магіт намагається розібратися, за яких обставин загинув попередній посол. Також її затягує в політичні інтриги й, цілком вірогідно, що вона стане новою жертвою. Тож тепер основні завдання пані посла:

  • виявити справжнього вбивцю;
  • залишитися неушкодженою;
  • завадити розширенню імперії.

Сама ж імперія Тейкскалаан вважає завойовані народи варварами, яким неодмінно потрібно насадити свою поетичну культуру.

Магіт повністю занурюється в нову, незнайому для себе цивілізацію. Пам’ять минулого посла змушує Дізмар полюбити та вражатися могутньою імперією, її традиціями та величчю. Але водночас вона бачить усі недоліки Тейкскалаан та вміло цим користується. Хоча існують і серйозні перешкоди, наприклад, Магіт невидима для імперії, яка сприймає тільки власних громадян. Тому для досягнення своїх завдань їй потрібно вдаватися до неабияких хитрощів, користуватися найменшою слабкістю свого оточення та шукати союзників у ворожому світі.

About the author

[books_gallery_author author="Аркаді Мартін"][books_gallery_author author="Перекладні автори"]
 До каталогу