No Image Available

Пам’ять усіх слів (Оповістки з Меекханського прикордоння #4)

- Pamięć wszystkich słów
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Оповістки з Меекханського прикордоння  Автор(и): Роберт М. Веґнер  Жанри: Високе фентезі, Епічне фентезі, Мілітарна фантастика, Фентезі  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: РМ  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-8248-89-5  Кількість сторінок: 568  Походження: Польща  Перекладач: Сергій Легеза  Придбати
 Анотація:

«Оповістки з Меекханського прикордоння» — це справді нове слово в жанрі, яке поєднує найкращі риси класичного фентезі й сучасних історичних романів. Це історії про живих людей, що мусять зіткнутися з тим, що перевершує їхні сили, і не мають жодного права відступити.

Колишній крадій, а нині відлюдник Альтсін шукає спосіб позбутися істоти, що оселилася в його думках. Здається, він готовий заплатити за це будь-яку ціну. Та на таємничому, сповненому чаклунства острові, де мешкає справжній давній бог, навіть зухвальцю Альтсіну стає моторошно…

Тим часом Деана д’Кллеан потрапляє на далекий Південь і опиняється у місті, за яким приглядає вогняне Око іншого Безсмертного. На перший погляд, Деана стає пішаком у політичних іграх, та насправді ставки тут набагато вищі — і гравці значно потужніші й древніші за будь-кого з людей.

Наступний том найамбітнішого польського циклу ще щільніше переплітає долі героїв і водночас задає небачений масштаб подій! У 2016-му році роман «Пам’ять усіх слів» отримав дві найпрестижніші премії у Польщі: нагороду ім. Януша Зайделя і срібну відзнаку ім. Єжі Жулавського. До видання увійшли також 4 оповідання, які польською були опубліковані тільки онлайн.

About the author

[books_gallery_author author="Роберт М. Веґнер"]
 До каталогу