No Image Available

Паперові серця

- Cuori di carta
 Формат: Тверда обкладинка  Автор(и): Еліза Пурічеллі-Гуерра  Жанри: Антиутопія, Романтика, Фентезі  Вікова категорія: Янґ-едалт  Видавець: BookChef  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-548-199-8  Кількість сторінок: 224  Походження: Італія  Перекладач: Тетяна Гордієнко  Придбати
 Анотація:

Школа серед лісу і чистоти природи стала прихистком для підлітків, які пережити психотравму. І здавалося б, життя має продовжуватися, тож двоє молодих людей знайомляться, залишивши записку в бібліотечній книжці. Коли спілкування зав’язується, то для зручності вони вигадують одне одному логіни — Ден і Уна, адже справжніх імен розголошувати не можна. Такі самі імена мають і героїв книги «Пак з Чарівного пагорба», в якій підлітки залишають свої записки. Однак тим персонажам зрештою ельф зітре пам’ять.

Ден і Уна заприязнюються, та одного дня розуміють, що Школа має на меті стерти і їхню пам’ять про минулий стрес, а заразом і спогади про їхню дружбу і взаємну симпатію. Чи виплутаються підлітки із цієї халепи? Чи стрінуться й познайомляться наживо? А чи Школа все-таки зітре їхні спогади — і лихі, й хороші?

About the author

[books_gallery_author author="Еліза Пурічеллі-Гуерра"]
 До каталогу