No Image Available

Переслідуваний. Схудлий

- The running man. Thinner
 Формат: Інтегральна обкладинка  Автор(и): Стівен Кінг  Жанри: Жахи  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: КСД  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-15-0271-0  Кількість сторінок: 544  Походження: США  Придбати
 Анотація:

Заради додаткового прибутку Бен Річардс погоджується взяти участь у реаліті-шоу. Правила прості: гравець повинен протриматися в живих 30 днів, маючи змогу переміщуватися в будь-яку точку США. Головний приз — один мільярд доларів. У чому ж підступ? Його переслідуватимуть Мисливці та правоохоронці, а кожен цивільний отримає від держави грошову винагороду, якщо повідомить місцеперебування гравця. Отож гра на життя і смерть починається.

А що, коли ти успішний адвокат із безліччю зв’язків? То, навіть збивши насмерть людину, думаєш, що можеш уникнути покарання. Принаймні так деякий час вважав Біллі Геллек… допоки не почав безконтрольно худнути. Виявляється, не так просто позбутися циганського прокляття… Чи існує взагалі протидія? Та на що піде безпринципний адвокат, аби врятувати своє життя?

About the author

[books_gallery_author author="Стівен Кінг"]

Other Books By - Стівен Кінг


 До каталогу