No Image Available

Пів світу (Потрощене море #2)

- Half the World
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Потрощене море  Автор(и): Джо Аберкромбі  Жанри: Епічне фентезі, Темне фентезі, Фентезі  Вікова категорія: Янґ-едалт  Видавець: Nebo BookLab Publishing  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-7914-69-2  Кількість сторінок: 384  Походження: Англія  Ілюстратор: Тарас Копанський  Перекладач: Олег Лесько  Придбати
 Анотація:

«Пів світу» — захоплива історія про справжню мужність і наполегливість, яка змусить вас перегортати сторінки до самого кінця. Книжка досліджує тему гендерних ролей, дружби, кохання та самопожертви й відправляє читачів у дивовижну подорож небезпечним і непередбачуваним світом.

«Та мить, коли ти загаєшся, буде миттю, коли ти помреш» — Шпичка Бату на власному досвіді пересвідчилась у цьому. Вона мріє стати войовницею в суспільстві, яке не схвалює жінок у війську, та іноді Мати Війна торкається жінок, а Батько Мир — чоловіків. Завдяки нещасному випадку Шпичці випадає шанс вирушити в небезпечний похід, який перевірить її навички й рішучість. Дорогою вона зрозуміє, що не все співане у героїчних піснях правда.

За рецензією The Washington Post, «Пів світу» — це блискучий твір, сповнений політики, інтриг і насильства. Аберкромбі вміє створювати незабутніх персонажів, і Шпичка — не виняток.

About the author

[books_gallery_author author="Джо Аберкромбі"]

Other Books By - Джо Аберкромбі


 До каталогу