No Image Available

По той бік чарівної палички. Магія і хаос зростання чарівником

- Beyond the Wand: The Magic and Mayhem of Growing Up a Wizard
 Формат: Аудіокнижка, Електронна книжка, Тверда обкладинка  Автор(и): Тем Фелтон  Жанри: Біографії та мемуари, Нон-фікшн  Видавець: Лабораторія  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-8299-20-0  Кількість сторінок: 320  Походження: Англія  Перекладач: Дзвінка Завалій  Tags: кіно |  Придбати
 Анотація:

Дитинство Тома Фелтона було зовсім не звичайним. У дванадцять років він опинився в центрі уваги, коли отримав культову роль чарівника Драко Мелфоя у фільмах про Гаррі Поттера.

У книжці «По той бік чарівної палички» він відверто та з фірмовим гумором розповідає історії про свої перші прослуховування та ролі, про те, як отримав роль Драко, про пригоди на знімальному майданчику «Поттеріани» і про людей, з якими потоваришував за десять років зйомок фільмів.  Також Том Фелтон розмірковує про переваги й недоліки слави та про те, як було складно зорієнтуватися у дорослому житті після закінчення зйомок.

«По той бік чарівної палички» Тома Фелтона — кумедна та зворушлива книжка, яку варто прочитати кожному фанату Гаррі Поттера.

About the author

[books_gallery_author author="Тем Фелтон"]
 До каталогу