No Image Available

Поглиначі мертвих

- Eaters of the Dead
 Формат: Тверда обкладинка  Автор(и): Майкл Крайтон  Жанри: Жахи, Історичне фентезі, Трилер, Фентезі  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: Фабула  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-522-093-1  Походження: США  Перекладач: Ольга Тільна  Придбати
 Анотація:

Ця історія розпочалася майже одинадцять століть тому. Ахмед Ібн Фадлан, придворний халіфа Багдаду, вирушив із місією до правителя булгарів. Та примхлива доля звела посланця з вікінгами і закинула далеко на північ. Мандрівник, який зненацька втрапив у саму гущу смертельно небезпечних пригод, ретельно занотував усе, що бачив на власні очі, і залишив по собі рукопис, який і досі привертає до себе увагу.

Та насправді всесвітньовідомим цей рукопис зробив неймовірний Майкл Крайтон, який під враженням від нотаток арабського аристократа написав власний роман «Поглиначі мертвих», а потім відзняв фільм «Тринадцятий воїн».

І нехай критики ніяк не дійдуть згоди щодо співвідношення фактажу й художнього вимислу в романі автора супербестселерів, читачі не перестають захоплюватися талантом письменника. Чого варті блискучі описи морських чудовиськ і ангелів смерті, демонів чорного туману і вершників з ведмежими головами, гномів і вікінгів. Тож не зволікайте і упевніться самі.

About the author

[books_gallery_author author="Майкл Крайтон"]
 До каталогу