No Image Available

Порожні обітниці (Порожні обітниці #1)

- These Hollow Vows
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Порожні обітниці  Автор(и): Лексі Раян  Жанри: Любовне фентезі, Романтика, Фентезі  Вікова категорія: Янґ-едалт  Видавець: РМ  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-8280-64-2  Кількість сторінок: 480  Походження: США  Перекладач: Ірина Кобилінська  Tags: Фейрі |  Придбати
 Анотація:

Брі ненавидить фейрі й переконана, що ніколи не працюватиме на них, навіть якщо доведеться голодувати й жебракувати. Та коли її сестра потрапляє до рук жорстокого короля Немилостивого Двору фейрі, Брі розуміє, що піде на все, аби тільки повернути її. Задля цього дівчина укладає угоду з королем — вона мусить викрасти три магічні реліквії з Милостивого Двору.

Щоби втілити план, Брі прикидається потенційною нареченою для принца Ронана, майбутнього правителя Двору Сонця. Та вже скоро розуміє, що по-справжньому закохана в нього… Брі усвідомлює, що не варто давати волю почуттям, натомість приймає допомогу від банди Немилостивих вигнанців. Дівчина проводить все більше часу з їхнім таємничим лідером Фінном, намагаючись не піддатися його спокусливим чарам.

Опинившись між двома ворожими Дворами, Брі має обрати, кому довіритися — і віддати своє серце.

About the author

[books_gallery_author author="Лексі Раян"]

Other Books By - Лексі Раян


 До каталогу