No Image Available

Повзи, тіне, плазуй!

- Creep, Shadow!
 Формат: Тверда обкладинка  Автор(и): Абрахам Грейс Мерріт  Жанри: Готична література  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: Фоліо  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-551-489-4  Кількість сторінок: 224  Походження: США  Перекладач: Євген Тарнавський  Придбати
 Анотація:

Абрагам Ґрейс Меррітт (1884—1943) — американський журналіст і письменник, який прославився творами в жанрі горору і фантастики.

У Нью-Йорку 30-х років ХХ століття зустрічаються володар давнього Карнаку і Біла Дагут — донька останнього короля втраченого міста Іса. Як могли ожити персонажі давніх бретонських легенд і пісень, адже минуло понад три тисячі років?

Етнолог Алан Каранак шукає відповідь на це питання, оскільки його друга вбито, і це лише одне з чотирьох загадкових самогубств у місті. Попереду в Алана та його нареченої Елен, доктора Остіна Ловелла і його помічника психіатра Білла Беннетта — вир загадкових, дивних і непередбачуваних подій, що відбуваються на межі дійсності й уяви.

Чи можливі в сучасній Америці людські жертвоприношення? Чи можлива реінкарнація і оживлення давніх спогадів? Чи можна перетворити людину на тінь і зробити її своїм безпорадним рабом?

Про все це — у мерехтливій, магічній, зворушливій, сповненій напруги оповіді класика «містичного фентезі».

«Повзи, тіне, плазуй!» — другий роман детективної дилогії автора (перший – «Гори, відьмо, палай!» – вийшов у видавництві «Фоліо»).

About the author

[books_gallery_author author="Абрахам Грейс Мерріт"]
 До каталогу