No Image Available

Проєкт “Цуґумі”. Том 1 (Проєкт “Цуґумі” #1)

- 虎鶫 1
 Формат: М'яка обкладинка  Серія: Проєкт “Цуґумі”  Автор(и): Іппату  Жанри: Манґа, Наукова фантастика, Сейнен  Видавець: Nasha Idea  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-8109-78-3  Кількість сторінок: 192  Походження: Японія  Придбати
 Анотація:

Леон — елітний європейський солдат, який зовсім не хоче вирушати у ризиковану експедицію, але мусить, щоб відбілити репутацію після несправедливого звинувачення.

Кому взагалі може закортіти їхати в Японію — країну, залишену всім і всіма. Зруйновану і винищену. Та, подейкують, дещо там залишилося. І це дещо — завдання Леона. Він і його товариші мають знайти та відновити таємну зброю, яку розробляли для проєкту Цуґумі. Зброю, руйнівний потенціал якої мав затьмарити все, що існувало до нього. Зброю, через яку всі Японські острови всипали дощем з атомних бомб, лиш би зупинити розробку проєкту. Це було більше двох століть тому. Що там могло залишитися?

Десантування йде не за планом, літак розбивається, і Леон опиняється в Токійській затоці зовсім сам. Знесилений солдат сподівається на сякий-такий захист протирадіаційного костюма і страждає від голоду.

Але що ж це? Здається, тут і близько не так безлюдно, як всі говорять…

About the author

[books_gallery_author author="Іппату"]
 До каталогу