No Image Available

Провидіння. Книга 1 (Провидіння #1)

- Providence Act 1
 Формат:
Тверда обкладинка
 Серія:
Провидіння
 Автор(и):
Алан Мур
 Перекладач:
Остап Українець
 Вікова категорія:
Для дорослих
 Видавець:
Vovkulaka
 Рік виходу:
2023 (грудень)
 Кількість сторінок:
192
 Походження:
США
 Ілюстратор:
Джейсен Барровз, Juanmar
 Позначки:
Лавкрафтіана |
 Придбати
 Анотація:

“Провидіння” є квінтесенцією творчості Алана Мура і новий, можливо недосяжний, стандарт переосмислення творів Г.Ф. Лавкрафта. І водночас це одна з найприскіпливіших робіт Мура, в якій майстерний письменник контролював кожну йоту історії та візуальної складової. Результатом став шедевр, подібний до його інших визначних творів – “Із Пекла”, “Вартові” та інщі.

У “Провидінні” Мур деконструює все надбання, концепції та міфи Лавкрафта, переосмислюючи його творчість у ретельно досліджених рамках американської історії. Провидіння є одночасно продовженням та приквелом Неономікону та починається в 1919 році у котлі расової та сексуальної нетерпимості, яка визначила ту епоху на східному узбережжі Америки, та бездоганно поєднує мітичні бачення Г.Ф.Л.

За графічну складову знову відповідає Джейсен Барровз, чия майстерність і деталізація рисунку допомагає нам зануритися у містичні події того часу, просякнуті потойбічними жахами та магією.

Українське колекційне видання “Провидіння” Алана Мура та Джейсена Барровза складається із трьох томів збільшеного формату, доповнених десятками сторінок додаткових ілюстрацій та альтернативних обкладинок.

Інші книги автора - Алан Мур

No Image Available Осяяння Фентезі, Наукова фантастика, Збірки оповідань, альманахи, антології Алан Мур

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 До каталогу