No Image Available

Путівка в Потойбіччя. Том 2 (Путівка в Потойбіччя #2)

- 閻王帖 上 2
 Формат: М'яка обкладинка  Серія: Путівка в Потойбіччя  Автор(и): Йовдзи  Жанри: Гумор, Маньхва, Фентезі  Видавець: Сафран  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-8209-18-6  Кількість сторінок: 178  Походження: Тайвань  Перекладач: Олександра Беспала  Tags: Китайська міфологія |  Придбати
 Анотація:

Перш ніж переродитися, душі всіх померлих потрапляють у Потойбіччя. Саме там судять і карають тих, хто за життя гріха не боявся. Володар потойбічного світу Яньлво сидить на підвищенні за судовим столом, призначаючи покути, які мають бути виконані до переродження. По обидва боки від нього — його помічники — паньґвані Чорний і Біла, а оточують їх генерали Бикоголові та Конелиці з рештою демонічних служителів. Живим заборонено відвідувати Потойбіччя, якщо вони не мають спеціальної перепустки — Путівки.

Коли впорядковане життя Потойбіччя пішло догори дриґом через зникнення Володаря, Чорний та Біла вимушені залишити свої обов’язки й вирушити на його пошуки. Їх призначення — світ людей, «острівна держава Сходу, місцина дивних з’яв».

Хапаючись за кожен натяк на містику й надприродне, паньґвані стикаються, втім, не тільки із привидами, демонами та монстрами… Адже людське серце — ось справжнє джерело дивних з’яв.

About the author

[books_gallery_author author="Йовдзи"]
 До каталогу