No Image Available

Школа ідеального материнства

- The School for Good Mothers
 Формат: Тверда обкладинка  Автор(и): Джессамін Чен  Жанри: Антиутопія  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: Vivat  Рік виходу: 2023  ISBN: 9786171701045  Кількість сторінок: 400  Походження: США  Ілюстратор: Вікторія Смаль  Перекладач: Марія Кракан  Придбати
 Анотація:

Колись Фріда мала все, що їй було потрібно для щасливого життя. Але раптом усе пішло шкереберть: через три місяці після народження доньки чоловік покинув Фріду заради молодої коханки, а через спільну опіку жінка мусила розриватися між потребою заробляти й піклуватися про любу Гаррієт. Одного дня жінка залишає доньку вдома, а сама їде до офісу: туди й назад. Утім додому не повертається — офіцер поліції вимагає негайно прибути у відділок, бо Гаррієт там. Відтак недбалу матір, яка залишила доньку без нагляду, тимчасово позбавляють материнських прав і відправляють на перевиховання до школи ідеальних матерів.
Це разючий роман про материнство, «досконале» виховання, державну бюрократію і суспільний тиск, а ще про силу безмежної материнської любові.

About the author

[books_gallery_author author="Джессамін Чен"]
 До каталогу