No Image Available

Скандер та викрадення однорога (Скандер #1)

- Skandar and the Unicorn Thief
 Формат: М'яка обкладинка  Серія: Скандер  Автор(и): А.Ф. Стедмен  Жанри: Пригодницьке фентезі, Фентезі  Вікова категорія: Для середнього шкільного віку  Видавець: Ранок  Рік виходу: 2023  ISBN: 9786170981455  Кількість сторінок: 416  Походження: Англія  Tags: ЄдинорогиМагія |  Придбати
 Анотація:

Дикі однороги небезпечні, кровожерливі та… безсмертні. Справжнє крилате жахіття. Вони втрачають безсмертя, коли зв’язуються з вершником, але водночас втрачають трохи люті. Тому щороку й шукають 13-річних дітей, здатних утворити зв’язок з однорогом і спрямовувати його магію. Після іспиту обрані вирушають до Брами Розплідника, щоб спробувати її відчинити, знайти яйце однорога та стати вершниками.

Власне, саме про це роками мріяв Скандер Сміт. Однак у день іспиту все складається жахливо. Мрії кінець? Таємнича вершниця допомагає Скандерові отримати шанс — і фортуна знову на боці хлопця. Принаймні так здається. А втім, невдовзі мрія про однорогів втрачає веселкову чарівність. Скандер опиняється на самісінькому вістрі кривавої боротьби зі зловісним і таємничим Ткачем. Намагаючись розкрити секрети ворога, хлопець усвідомлює, що разом зі своїм однорогом він чи не єдина надія Острова.

About the author

[books_gallery_author author="А.Ф. Стедмен"]

Other Books By - А.Ф. Стедмен


 До каталогу