No Image Available

Small Spaces (Крихітні місця #1)

- Small Spaces
 Автор(и): Кетрін Арден  Жанри: Жахи, Надприродне та містика, Фентезі  Вікова категорія: Для середнього шкільного віку  Видавець: Nebo BookLab Publishing  Рік виходу: 2024
 Анотація:

Перша частина трилогії.

Після страшної трагедії 11-річна Оллі знаходить віддушину у книжках. Забачивши, як якась божевільна жінка збирається кинути книжку у воду, Оллі краде цю книжку і тікає. З неї вона дізнається захопливу історію про дівчинку на ім’я Бет, її двох люблячих братів та химерну угоду, яку вони уклали з “усміхненим чоловіком”. В обмін на найзаповітніше бажання вони мали сплатити страшну ціну.

Незабаром Оллі їде разом з однодкласниками на шкільну екскурсію до місцевої ферми, яка теж має жаску історію. Там вона знаходить могили людей, про яких саме читала. Невже в тій книжці написано правду й усміхнений чоловік справді існує?

Дорогою назад автобус ламається, й клас змушений повертатися на ферму. Водій автобуса застерігає: “Вам потрібно ворушитися. З настанням ночі вони прийдуть по вас”.

Та лише Оллі з двома однокласниками дослухається до його застереження. Вони тікають до лісу, слідуючи останній пораді водія: “Уникайте великих місць. Тримайтеся малих”.

About the author

[books_gallery_author author="Кетрін Арден"]
 До каталогу