No Image Available

Світ Роканнона (Гайнський цикл #1)

- Rocannon's World
 Серія: Гайнський цикл  Автор(и): Урсула Ле Ґуїн  Жанри: Космоопера, Наукова фантастика, Наукове фентезі, Фентезі
 Вікова категорія:
Для дорослих
 Видавець: Навчальна книга – Богдан  Рік виходу: 2024  Походження: США  Перекладач: Наталя Михаловська  Tags: Прибульці |
 Анотація:

В альтернативному світі майбутнього цивілізації з різних сонячних систем, включаючи Земну (Теранську), виходять на контакт та налагоджують між собою дипломатичні зв’язки, створюючи конфедерацію, прабатьківщиною якої є древня мирна планета Гайн.

Усі розумні раси, включаючи землян, виникли внаслідок космічної колонізації і генетичних експериментів, які колись давно у часи своєї експансії проводив Гайн. Та через певні причини міжзоряні подорожі припинились, а зв’язки між планетами було втрачено. Колонії розвивались і еволюціонували по своєму: є люди із здатністю бачити сни наяву, світ андрогіних людей, де стать проявляється тільки під час сексуальних відносин, та інші. Новим етапом розвитку цивілізації стало створення ансибла — приладу, який уможливлює негайну комунікацію між світами, розділеними багатьма світловими роками, а також оволодіння телепатичним спілкуванням, «думкомовою».

Авторка міркує як людство могло еволюціонувати по-своєму залежно від різного середовища, а також про взаємозв’язок між дійсністю і міфологією.

About the author

[books_gallery_author author="Урсула Ле Ґуїн"]

Other Books By - Урсула Ле Ґуїн


 До каталогу