No Image Available

Темна буря (Червона зима #2)

- Dark Tempest
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Червона зима  Автор(и): Аннет Марі  Жанри: Любовне фентезі, Міфологічне фентезі, Фентезі  Вікова категорія: Янґ-едалт  Видавець: Nebo BookLab Publishing  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-8383-12-1  Кількість сторінок: 312  Походження: Канада  Ілюстратор: Бріттані Джексон  Перекладач: Юлія Підгорна  Tags: ЙокаїЯпонська міфологія |  Придбати
 Анотація:

Емі присвятила своє життя тому, щоб стати ідеальним вмістилищем для богині Аматерасу, але підступна зрада іншого божества змінила все. Тепер Аматерасу доручила дівчині невідкладну місію: знайти й звільнити земних богів, поки людство не стало на коліна під божественною тиранією.

На її боці — Шіро, дух лисиці, що не може згадати своє минуле. Пошуки ведуть Емі та Шіро у каламутні глибини царства духів, і хтозна, як саме пов’язаний лис зі зникненням богів… З кожним коротким пробудженням справжнього “я” дівчина втрачатиме Шіро дедалі більше. Доля небес і землі лежить в її смертних руках, і вона повинна знайти зниклих богів, інакше настане кінець світові… і Шіро.

About the author

[books_gallery_author author="Аннет Марі"]

Other Books By - Аннет Марі


 До каталогу