No Image Available

Всі системи: небезпека (Щоденники вбивцебота #1)

- All Systems Red
 Формат:
Тверда обкладинка
 Автор(и):
Марта Веллс
 Вікова категорія:
Для дорослих
 Видавець:
Жорж
 Рік виходу:
2023
 ISBN:
978-6-17-802373-7
 Кількість сторінок:
152
 Походження:
США
Goodreads  Придбати
 Анотація:

Перша книга фантастичного циклу «ЩОДЕННИКИ ВБИВЦЕБОТА»,  відзначеного преміями Hugo та Nebula і визнаного бестселером «New York Times» та «USA Today».

У 2018 році  повість стала переможцем одразу чотирьох  найпрестижніших літературних премій:  Hugo, Nebula, Alex та  Locus.

Світ майбутнього. Космічними подорожами та планетарними місіями керують бізнес-компанії. Командам дослідників надають у супровід вартових андроїдів — заради безпеки. Але в суспільстві, де контракти укладають з тими, хто запропонує найнижчу ціну, не надто переймаються безпекою… На далекій планеті команда науковців веде дослідження під наглядом наділеного самосвідомістю вартмеха, що хакнув свій модуль контролю і називає себе (але не вголос) вбивцеботом. Він не прагне тісних стосунків з людьми і по-справжньому хоче тільки одного: аби його лишили самого на достатньо довгий час і він міг розібратися в собі. Та коли з іншою дослідницькою групою стається лихо, вчені та їхній вбивцебот мусять докопатися до правди, щоби вижити.

Інші книги автора - Марта Веллс

No Image Available Штучний стан (Щоденники вбивцебота #2) Наукова фантастика, Детектив, Космоопера Марта Веллс

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 До каталогу