No Image Available

Всі системи: небезпека (Щоденники вбивцебота #1)

- All Systems Red
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Щоденники вбивцебота  Автор(и): Марта Веллс  Жанри: Детектив, Космоопера, Наукова фантастика, Пригодницька наукова фантастика  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: Жорж  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-6-17-802373-7  Кількість сторінок: 152  Походження: США  Перекладач: Катерина Пітик, Анатолій Пітик  Tags: андроїдидетективироботи |  Придбати
 Анотація:

Перша книга фантастичного циклу «ЩОДЕННИКИ ВБИВЦЕБОТА»,  відзначеного преміями Hugo та Nebula і визнаного бестселером «New York Times» та «USA Today».

У 2018 році  повість стала переможцем одразу чотирьох  найпрестижніших літературних премій:  Hugo, Nebula, Alex та  Locus.

Світ майбутнього. Космічними подорожами та планетарними місіями керують бізнес-компанії. Командам дослідників надають у супровід вартових андроїдів — заради безпеки. Але в суспільстві, де контракти укладають з тими, хто запропонує найнижчу ціну, не надто переймаються безпекою… На далекій планеті команда науковців веде дослідження під наглядом наділеного самосвідомістю вартмеха, що хакнув свій модуль контролю і називає себе (але не вголос) вбивцеботом. Він не прагне тісних стосунків з людьми і по-справжньому хоче тільки одного: аби його лишили самого на достатньо довгий час і він міг розібратися в собі. Та коли з іншою дослідницькою групою стається лихо, вчені та їхній вбивцебот мусять докопатися до правди, щоби вижити.

About the author

[books_gallery_author author="Марта Веллс"]

Other Books By - Марта Веллс


 До каталогу